Українська Українська English English
Гість [вхід] [реєстрація]  
Карпатські стежки
Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація "Карпатські стежки"
Новини
Хто ми
Наші орієнтири
Наші партнери
Маршрути
Знакування
Притулки
Безпека туристів
Екологія
Мапи
Гостинні садиби
Корисні посилання
Фотогалерея
 
Назад Назад
Нова мапа Східних Бескидів
Дата публікації: 15.07.2011
Кількість переглядів: 10226

 

Після багаторічної перерви з’явилася можливість видати карту Cхідних Бескидів, які розташувалися на межах трьох країн – Польщі, Словаччини та України. Вона виникла як результат кількарічної роботи в терені  фахівців та ентузіастів із багатьох країн та співпраці із Ужанським національним природним парком.

Завдяки фінансуванню Чесько-Польського фонду добровольці чотирьох країн промаркували за 2010-2011 роки 93 км туристських маршрутів. «Червоний маршрут» виходить із Великого Березного через Яворник до Стужиці, а згодом, уздовж кордону – на Ужоцький перевал і далі слідує в напрямку г.Пікуй. До цього головного маршруту ведуть бічні з'єднувальні стежки.     

Проект відновлення туристських маршрутів фінансує чеський уряд в рамках допомоги розвитку інфраструктури України. Подібно, протягом 2008-2010 років, було промарковано туристські стежки в околицях Усть-Чорної та Колочави і була видана відповідна карта.

У текстовій частині карти описані різні визначні місця, рекомендовано шість походів з інформацією про перепад висот, довжину маршрутів, місця для ночівлі та контакти гірських рятувальних служб у випадку виникнення проблем. Інформація подається українською, польською та чеською мовами.

Мапу виготовлено в масштабі 1: 50 000 в сітці координат WGS-84. Реалізується в пластиковому пакеті  та містить картку з номерами телефонів служби гірського порятунку.

Більше інформації тут

Вигляд на мапу подано в правій частині сторінки даного сайту (друга зверху)

 

 
 
Карта сайту © 2007 - 2018 Фундація "Карпатські стежки".
Будь-яке використання інформації чи фото з даного сайту
без згоди Фундації заборонене
Створення сайту:
LesHOST