Українська Українська English English
Гість [вхід] [реєстрація]  
Карпатські стежки
Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація "Карпатські стежки"
Новини
Хто ми
Наші орієнтири
Наші партнери
Маршрути
Знакування
Притулки
Безпека туристів
Екологія
Мапи
Гостинні садиби
Корисні посилання
Фотогалерея
 
Назад Назад
Проведено екологічну акцію
Дата публікації: 05.06.2011
Кількість переглядів: 9572

27-29 травня 2011 року, спільно з волонтерами Корпусу Миру США в Україні, Фундація "Карпатські стежки" провела екологічну акцію на полонині Плісце, що біля с.Осмолода Рожнятівського району. Серед учасників були присутні 10 волонтерів з міжнародної аудиторської компанії PriceWaterhouseCoopers (м. Київ), 22 студенти та викладачі Прикарпатського лісотехнічного коледжу (м. Болехів) та волонтери з міст Калуш, Івано-Франківськ, Львів, Радивилів (Рівненська обл.), Рожнятів та ін. - всього 47 осіб.

За допомогою волонтерів було винесено близько 200 декоративних дощок ("вагонки") для завершення оздоблення інтер'єру та утеплення стін притулка, що розташований на полонині. Також було перенесено туалет, переставлено двері в одній з кімнат, які тепер відкриваються всередину, не створюючи заторів в прихожій. Перенесено туалет - нижче на десять метрів від попереднього місця.

І, звичайно, прибрано сміття довкола будиночка на Плісці та на полонині біля будиночка під г. Кінь Грофецький. Разом було зібрано, знесено і вивезено з гірської зони біля 25 мішків сміття.

Слід особливо відмітити неабияку витривалість та наполегливість волонтерів-дівчат з компанії PriceWaterhouseCoopers, які із великою завзятістю виносили дошки та прибирали околиці, за що їм велика подяка!

Фото з акції 

 
 
Карта сайту © 2007 - 2018 Фундація "Карпатські стежки".
Будь-яке використання інформації чи фото з даного сайту
без згоди Фундації заборонене
Створення сайту:
LesHOST