Українська Українська English English
Гість [вхід] [реєстрація]  
Карпатські стежки
Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація "Карпатські стежки"
Новини
Хто ми
Наші орієнтири
Наші партнери
Маршрути
Знакування
Притулки
Безпека туристів
Екологія
Мапи
Гостинні садиби
Корисні посилання
Фотогалерея
 
Назад Назад
Запрошуємо на акцію з встановлення орієнтаційних стовпчиків на Свидовці
Дата публікації: 06.07.2011
Кількість переглядів: 12941

В грудні минулого року на Свидовці в районі Драгобрату помер від переохолодження юнак з Києва. Він вирушив в одиночний похід на оз.Геришаска та замерз на зворотньому шляху не знайшовши дороги повернення.

Однією з причин загибелі батьки вважають недостатню кількість видимих орієнтирів на даному відрізку. Після даного випадку батьки загиблого оголосили збір коштів з метою встановлення необхідної кількості орієнтувальних стовпчиків.

В даний час за зібрані кошти всі необхідні матеріали та металічні труби з дашками вже закуплені та доставлені на Драгобрат, а інформаційні таблички та дороговкази будуть привезені найближчими вихідними з Чехії. Всього необхідно встановити 16-17 орієнтувальних стовпчиків (15 + Жандарм та Близниця) і 35 дороговказів та інформаційних таблиць. Розміщення погоджено з Ясіньською гірською пошуково-рятувальною групою Закарпатського ГПРЗ.

На Драгобраті до сьогоднішнього вечора знаходилась група з 5 волонтерів та батьки загиблого. Але через несприятливі погодні умови на даний час вдалось встановити тільки один стовпчик на г.Стіг. Більшість волонтерів є друзями загиблого з Києва і сьогодні вирішили повертатись додому, так як на Драгобраті далі падає дощ і пропало електропостачання.

Прохання до тих, хто може надати допомогу у бетонуванні стовпчиків, зголошуватись на мейла або телефоном. Вивіз матеріалів на хребет позашляховиком, проживання безоплатно на базі "У Степана".

Схема встановлення орієнтаційних стовпчиків

 

 
 
 
Карта сайту © 2007 - 2018 Фундація "Карпатські стежки".
Будь-яке використання інформації чи фото з даного сайту
без згоди Фундації заборонене
Створення сайту:
LesHOST