Українська Українська English English
Гість [вхід] [реєстрація]  
Карпатські стежки
Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація "Карпатські стежки"
Новини
Хто ми
Наші орієнтири
Наші партнери
Маршрути
Знакування
Притулки
Безпека туристів
Екологія
Мапи
Гостинні садиби
Корисні посилання
Фотогалерея
 
Назад Назад
Акція з відновлення притулку для туристів
Дата публікації: 07.05.2010
Кількість переглядів: 12642

Вже традиційно, в останні вихідні травня (цьогоріч 29-30 травня), оголошується акція з виносу матеріалів для ремонту мисливського будиночка на хребті Матагів, що знаходиться на Східно-Карпатському Туристичному Шляху поблизу села Осмолода під горою Висока.

Необхідно винести 32 листи металічного профілю розміром 1х2 м (вага одного 6-7 кг), близько 1 м.куб. дошки для заміни перекриття стелі та інші необхідні матеріали для виконання даних робіт (цвяхи, плівка, шурупи, бензин тощо).

Планується повністю замінити прогнивше перекриття, стелю та дах даного мисливського будиночка, вікна та підлогу на вході. Отримано згоду на це від ДП «Осмолодське лісове господарство» та обіцяно допомогу лісоматеріалами для реконструкції і максимальний вивіз всіх матеріалів наверх тракторною дорогою наскільки це можливо трелювальником. За нашими прикидами, це більша половина найважчої ділянки підйому і даний вивіз буде здійснено напередодні, 28 травня від Різарні.

Всі бажаючі допомогти можуть зголошуватись на мейла gorgany@ukr.net чи за телефонами, поданими в Контактах (Хто ми). Всі волонтери отримають в подарунок путівник "Гори Гуцульщини" та зможуть придбати карти, які реалізовуються фундацією, за зниженою ціною (ми їх також купуємо :).

 

 

 

 
 
 
Карта сайту © 2007 - 2018 Фундація "Карпатські стежки".
Будь-яке використання інформації чи фото з даного сайту
без згоди Фундації заборонене
Створення сайту:
LesHOST