Українська Українська English English
Гість [вхід] [реєстрація]  
Карпатські стежки
Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація "Карпатські стежки"
Новини
Хто ми
Наші орієнтири
Наші партнери
Маршрути
Знакування
Притулки
Безпека туристів
Екологія
Мапи
Гостинні садиби
Корисні посилання
Фотогалерея
 
Назад Назад
Інформація щодо анонсованої акції
Дата публікації: 26.05.2010
Кількість переглядів: 11423

Проведення акції залежить від декількох факторів, а особливо від погодніх умов. Наразі різні погодні сайти надають різну інформацію про погоду, але поки що причин відміняти акцію ми не бачимо. Також була обіцяна допомога від лісового господарства, яка в даний час в стадії вирішення.

На даний момент інформацію щодо проведення акції з відновлення притулку для туристів під г.Висока було переглянто близько 400 раз. Натомість було отримано тільки 1 (одного) листа від бажаючого допомогти, який, зрештою, більше не відзивався. Але ті, хто раніше вже брав участь у доброчинних акціях в Українських Карпатах, вже підтвердили свою участь в даній акції і ми маємо можливість контактувати між собою.

Для всіх "дозріваючих" повідомляємо, що добирання в Осмолоду буде здійснюватись власними транспортними засобами або рейсовими бусами. Власний транспорт можна буде залишити в садибі "Арніка" і там отримаєте інформацію щодо подальших дій. Можливо будуть місця в автомобілях учасників, але про це необхідно домовлятись наперед, телефонуючи на номера, подані в Контактах.

Якщо прогнози суттєво не погіршаться до вечора четверга, то група підготовки виїжджатиме в Осмолоду в п'ятницю зранку і зв'язок буде можливий за тел. 097 606 50 50 (Василь).

 

 

 
 
 
Карта сайту © 2007 - 2018 Фундація "Карпатські стежки".
Будь-яке використання інформації чи фото з даного сайту
без згоди Фундації заборонене
Створення сайту:
LesHOST