Українська Українська English English
Гість [вхід] [реєстрація]  
Карпатські стежки
Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація "Карпатські стежки"
Новини
Хто ми
Наші орієнтири
Наші партнери
Маршрути
Знакування
Притулки
Безпека туристів
Екологія
Мапи
Гостинні садиби
Корисні посилання
Фотогалерея
 
Назад Назад
Завершено знакування маршрутів в Рахівському районі Закарпаття
Дата публікації: 24.12.2013
Кількість переглядів: 6604

Через затримку з виготовленням дашків, завершення робіт із знакування маршрутів знову наблизилось до Нового року. Але цьогоріч це було зроблено таки тижнем раніше - 21-22 грудня встановлено ще 13 дашків на маршрутах біля сіл Луги та Богдан Рахівського району Закарпатської області.

Всі роботи із знакування маршрутів проводились в рамках проекту «Підтримка розвитку туристичної інфраструктури в Українських Карпатах» - закінчення знакування Закарпатського туристичного шляху», фінансованого Посольством Чеської Республіки в Україні. 

Світлини з останнього виїзду знаходяться тутЗнаковані маршрути відображені на детальних картах Мармароси і Чорногора, а також відображені на картосхемі .

Після завершення даних робіт загальна протяжність Закарпатського Туристичного Шляху від кордону біля села Малий Березний, що на кордоні зі Словаччиною, до прикордонного села Ділове в Рахівському районі становить близько 400 км. Окрім знакування головної магістралі, в рамках проекту від 2007 року українськими та чеськими волонтерами додатково знаковано ще близько 700 км інших пішохідних маршрутів і тепер загальна протяжність всіх маршрутів становить близько 1100 км.

Бажаємо всім мандрівникам вдалих та безпечних подорожей в Новому році!

 
 
 
Карта сайту © 2007 - 2018 Фундація "Карпатські стежки".
Будь-яке використання інформації чи фото з даного сайту
без згоди Фундації заборонене
Створення сайту:
LesHOST