Українська Українська English English
Гість [вхід] [реєстрація]  
Карпатські стежки
Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація "Карпатські стежки"
Новини
Хто ми
Наші орієнтири
Наші партнери
Маршрути
Знакування
Притулки
Безпека туристів
Екологія
Мапи
Гостинні садиби
Корисні посилання
Фотогалерея
 
Назад Назад
Акція із завершення ремонту будиночка під г.Висока
Дата публікації: 27.08.2013
Кількість переглядів: 5401

24-26 серпня 2013 року не вдалось організувати акцію із завершення ремонту будиночка під г.Висока та облаштування  джерела питної води біля неї. Причинами відсутності активності були мабуть недавно проведена акція на Боржаві та довгі вихідні, які звичайні мандрівники, як правило, використовують для відпочинку. Вихід на хребет до хатинки вимагає певних зусиль і тому була надія, що вдасться це зробити невеликими силами близьких та досвідчених однодумців, але збіг певних обставин не дав можливості це зробити.

Вдалось винести до хатинки нове вікно з рамою та розпочати облаштування джерельця. Після підрахунків необхідних матеріалів, до села Осмолода було також доставлено цемент, пісок, цвяхи та інші необхідні матеріали.

Останні вихідні серпня  - це фактично остання можливість зробити це в рамках проекту «Розширення можливостей молоді в Західній Україні» за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, коли буде можливість повернути витрачені кошти на матеріали, поїздку та забезпечити продуктами учасників акції.

Вихід планується 31 серпня від с.Осмолода орієнтовно по прибуттю першого автобуса з Калуша о 10.30-11.00 і потрібно мінімум 10 волонтерів для винесення всіх матеріалів до будиночка. Підйом до хатинки займає зазвичай близько 3 годин.

Бажаючим допомогти просимо звертатись на мейла  gorgany (значок) ukr.net або телефонами до організаторів акції Василя Фіцака чи Василя Гутиряка, які є в контактах.

 

 
 
 
Карта сайту © 2007 - 2018 Фундація "Карпатські стежки".
Будь-яке використання інформації чи фото з даного сайту
без згоди Фундації заборонене
Створення сайту:
LesHOST