Українська Українська English English
Гість [вхід] [реєстрація]  
Карпатські стежки
Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація "Карпатські стежки"
Новини
Хто ми
Наші орієнтири
Наші партнери
Маршрути
Знакування
Притулки
Безпека туристів
Екологія
Мапи
Гостинні садиби
Корисні посилання
Фотогалерея
 
Назад Назад
Завершено відновлення будиночка на пол.Гича
Дата публікації: 24.08.2012
Кількість переглядів: 7651

 Спільними зусиллями ентузіастів  із Закарпаття та членів і волонтерів фундації "Карпатські стежки" завершено реконструкцію лісового будиночка на полонині Гича, що знаходиться на межі Закарпатської та Івано-Франківської областей.

 Реконструкція здійснювалась в декілька етапів:  

Відновлення будиночка розпочали на початку липня закарпатські волонтери з м.Мукачево, які вивезли частину  матеріалів, змонтували пічку  та встановили  вікна.

Найбільш чисельною була акція 27-29 липня 2012 року, на яку прибуло 39 волонтерів з Києва, Долини, Франківська, Донецька, Бердянська, Синельникова, Львова та Калуша. Тоді винесли 1 куб дошки, поміняли підлогу, пофарбували дах, доробили  вікна, змонтували ґанок, прибрали сміття, підготували конструкції для закінчення підлоги в передпокої та лежаків в кімнаті.

Доставку волонтерів  та покупку частини будматеріалів  і продуктів здійснено за кошти мініґранту від Посольства США в Україні. Лісоматеріали та транспорт для доставки волонтерів в лісовому масиві надало ДП Осмолодське лісове господарство.

Завершальний етап теж був за закарпатцями – довезено матеріали, облаштовано лежаки, стіл, полиці, постелено підлогу в коридорі, ущільнено стіни.

Фотозвіт  відновлюваних робіт тут  (Фото Олександра Лучкова та Юрка Гудими).

Відновлення фактично завершено, то ж, ласкаво проcимо відвідати будинок, коли будете в тих краях. Всього у відновленні взяло участь більше 50 осіб і ми надіємось, що проведена нами робота буде правильно оцінена туристами та, сподіваємось, і мешканцями найближчих сіл.

 Головною нашою нагородою буде збереження та підтримання цього будинку в належному стані!


 

 
 
 
Карта сайту © 2007 - 2018 Фундація "Карпатські стежки".
Будь-яке використання інформації чи фото з даного сайту
без згоди Фундації заборонене
Створення сайту:
LesHOST