Українська Українська English English
Гість [вхід] [реєстрація]  
Карпатські стежки
Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація "Карпатські стежки"
Новини
Хто ми
Наші орієнтири
Наші партнери
Маршрути
Знакування
Притулки
Безпека туристів
Екологія
Мапи
Гостинні садиби
Корисні посилання
Фотогалерея
 
Назад Назад
Загальна інформація про нашу діяльність за останні місяці
Дата публікації: 19.12.2012
Кількість переглядів: 7224

За відсутності людини, яка систематично займалась би даним сайтом, інформація на сайті подається по мірі можливості керівником організації. Тому просимо у всіх вибачення за затримку з поданням інформації!

Нижче стисло подаємо найбільш важливу інформацію. Більше інформації буде подано найближчим часом.

В жовтні надійшла інформація від Антона Прохорова про його проходження знакованої, на той час, частини Закарпатського туристичного шляху протяжністю 315 км. Раніше Антон  вже пройшов знакований відрізок Східно-Карпатського туристичного шляху протяжністю близько 200 км, про що ми писали тут. Тепер його супутницею була Альона Мажна, яка не мала великого досвіду гірських мандрівок і це була її друга подорож з наплечником. Даний факт свідчить про нескладність даного маршруту та, очевидно, хороші фізичні дані супутниці Антона.

Більше інформації про це можна прочитати тут.

В листопаді були продовжені роботи з бетонування стовпчиків – було встановлено трубу на г.Петрос на якій змонтовані вказівники (окрім одного, який ще необхідно винести разом з захисним дашком). Також знято старі та змонтовано нові вказівники на перевалі під г.Шешул (верх полонини Шумнєска), але там теж ще необхідно винести захисний дашок.

Майже повністю завершені роботи з встановлення стовпчиків на маршруті, ознакованому синьою маркою,  г.Близниця – г.Стара – Перелісок – Терентин – м.Рахів. Окрім встановлення там стовпчиків з дороговказами маркованих маршрутів в напрямку Рахова, Квасів та Білина, також забетоновано 3 додаткові ствопчики з вказівниками для кращого орієнтування взимку.

Фото з робіт тут.

В звязку з затримкою із виготовленням вкзівників в Чеській Республіці, роботи із їх монтажу на забетоновані труби розпочались із суттєвим запізненням. Якщо перша партія вказівників прибула ще наприкінці жовтня, а друга в листопаді, то основна їх частина була доставлена в Україну тільки 7 грудня. Тому в даний час на більшості труб вони не змонтовані через складні погодні умови. Окрім вказівників, на труби необхідно ставити також дашки, що вимагає більшої кількості підготовлених до зимових виходів людей. Дані роботи будуть проводитись по мірі можливості, але в першу чергу будуть змонтовані вказівники в найбільш відвідуваних недосвідченими мандрівниками місцях, якими є район Говерли – Петроса. Частина їх в даний час вже змонтована.

Фото встановлених вказівників можна побачити тут.

 

 

 
 
 
Карта сайту © 2007 - 2018 Фундація "Карпатські стежки".
Будь-яке використання інформації чи фото з даного сайту
без згоди Фундації заборонене
Створення сайту:
LesHOST