Українська Українська English English
Гість [вхід] [реєстрація]  
Карпатські стежки
Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація "Карпатські стежки"
Новини
Хто ми
Наші орієнтири
Наші партнери
Маршрути
Знакування
Притулки
Безпека туристів
Екологія
Мапи
Гостинні садиби
Корисні посилання
Фотогалерея
 
Назад Назад
Всеукраїнська туристична акція «Туристичні рекорди України: Івано-Франківщина»
Дата публікації: 01.03.2012
Кількість переглядів: 8580

Головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації з 01 березня 2012 року розпочинає Всеукраїнську акцію «Туристичні рекорди України: Івано-Франківщина»..

Для участі в акції необхідно:

1. Протягом періоду з 01 березня до 30 червня 2012 року відвідати та сфотографуватись біля визначеного переліку туристичних об'єктів Івано-Франківської області (перелік розміщено тут ).

2. Надіслати до 15 липня 2012 р. заявку-анкету (розміщена на вищевказаному сайті) та фотоматеріали (враховуються також і групові фотографії) з відповідною календарною датою трьома альтернативними способами:

-          у паперовому вигляді поштою на адресу: головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації; вул. Грушевського, 21, м. Івано-Франківськ, 76004;

-          в електронному вигляді на e-mail: if-records@ukr.net;

-          в електронному вигляді на e-mail: if-records@ukr.net з гіперпосиланням на розміщені у мережі Інтернет фотоматеріали..

ВАЖЛИВО! Фотоматеріали є підтвердженням фізичної присутності учасника акції біля туристичного об'єкта..

До участі в акції не допускаються:

-          неповнолітні особи;

-          особи, які не надали повний пакет документів або не оформили його належним чином;

-          особи, які надіслали фотоматеріали, створені за допомогою фотомонтажу..

Переможець акції визначається шляхом жеребкування серед учасників, які подадуть повний пакет документів і відвідають найбільшу кількість туристичних об'єктів, і отримує головний приз – відпочинок на території області на дві особи протягом двох діб, що включає безкоштовне проживання в закладі розміщення (2 ночі) та триразове харчування (2 доби).

Усі учасники, які нададуть підтвердження про відвідування 23 визначених об’єктів, отримають заохочувальні подарунки. Серед учасників, які подадуть заявку-анкету та фотоматеріали, що підтверджують відвідування не менше як 10 об'єктів, шляхом жеребкування буде визначено призерів акції в кількості не більше 500 осіб.

Призери нагороджуються буклетами-фотоальбомами «Туристичні рекорди України: Івано-Франківщина», настільними іграми та розмальовками «Подорож казковим Прикарпаттям», іншими заохочувальними подарунками..

Результати акції будуть оприлюднені на сайті Організатора (http://frtt.if.gov.ua), на сторінці «Туристичне Прикарпаття» у мережі Facebook (www.facebook.com/tourism.if.ua) та через засоби масової інформації.

Правові, організаційні та фінансові рамки проведення акції визначені Положенням, затвердженим розпорядженням облдержадміністрації від 29.02.2012 р. № 105. З текстом документу можна ознайомитись за адресою 

 

 
 
 
Карта сайту © 2007 - 2018 Фундація "Карпатські стежки".
Будь-яке використання інформації чи фото з даного сайту
без згоди Фундації заборонене
Створення сайту:
LesHOST