Українська Українська English English
Гість [вхід] [реєстрація]  
Карпатські стежки
Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація "Карпатські стежки"
Новини
Хто ми
Наші орієнтири
Наші партнери
Маршрути
Знакування
Притулки
Безпека туристів
Екологія
Мапи
Гостинні садиби
Корисні посилання
Фотогалерея
 
Назад Назад
Екологічна акція з прибирання стоянок на пол. Рущина та під г.Боревка
Дата публікації: 03.08.2012
Кількість переглядів: 7707

В період "довгих вихідних" 24-26 серпня 2012 року, оголошується акція з прибирання найбільш засмічених місць в Центральних Горганах.

 Акція проводиться спільно з управлінням туризму Івано-Франківської ОДА, які надають кошти на проїзд бусом до місця виходу в гірську місцевість та мішки і рукавиці для прибирання сміття. Так як бус може поїхати тільки в одну місцевість і сміття забиратиметься тільки з одного місця, місцем прибирання вибрано пол.Рущина, що під г.Сивуля М. та місце відпочинку під г.Боревка. Тому транспорт направлятиметься до с.Осмолода і далі дорогою біля потоку Бистрик.

Якщо учасників акції набереться більше, то є можливість забезпечити доставку груп добровольців з інших джерел фінансування. Для цього необхідно попередньо повідомити нас мейлом або телефоном, так як замовлення транспорту з безготівковою оплатою не є швидким процесом. 

Для добровольців, які мають бажання самостійно взяти участь в акції, але виходитимуть з інших районів, можемо надати мішки та рукавиці та вказати місце складування сміття, яке збиратиметься ними на стежках та місцях стоянок.

Всіх учасників просимо робити фотозйомку засмічених місць до і після прибирання - ці дані будуть збиратись і аналізуватись з метою подальшого усунення даної проблеми.

Запрошуємо всіх небайдужих! 

  Контакти  

 
 
 
Карта сайту © 2007 - 2018 Фундація "Карпатські стежки".
Будь-яке використання інформації чи фото з даного сайту
без згоди Фундації заборонене
Створення сайту:
LesHOST