Українська Українська English English
Гість [вхід] [реєстрація]  
Карпатські стежки
Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація "Карпатські стежки"
Новини
Хто ми
Наші орієнтири
Наші партнери
Маршрути
Знакування
Притулки
Безпека туристів
Екологія
Мапи
Гостинні садиби
Корисні посилання
Фотогалерея
 
Назад Назад
Екоакція "Чистий водограй"
Дата публікації: 12.08.2012
Кількість переглядів: 8494

Під час мандрівки з групою туристів, активістом фундації Василем Лецином було проведено екологічну акцію "Чистий водограй", в результаті якої було ліквідовано організований невідомо ким смітник, за що йому велике спасибі!

Хоч тимчасово, але берег однієї з річок Українських Карпат став чистішим і знову є можливість милуватись водоспадом, а не купою всілякого непотребу. 

Популярні місця біля водоспадів, рік, природних цікавинок завжди прибавлюють до себе людей, які, в основному, звикли тільки брати щось від природи. Природа їм "винна" всі природні багатства, які вона має, а вони чомусь забувають про те, що і для неї потрібно щось зробити - хоча б час від часу.

Спірним є облаштування місць для збору сміття в таких популярних місцях, адже, як правило, туди заїжджають автомобілями і якщо принесли туди повний посуд, то і порожній мабуть не важко звезти. Але генетичний код таких відпочивальників дає їм сигнал, що річка все забере, а природа сама все ліквідує.

На разі немає інструменту, щоб швидко змінити цей код без фізичного втручання, тому найближчим часом всі свої надії природа покладатиме виключно на екологічно свідомих людей, які час від часу допомагатимуть їй.

Тому запрошуємо таких людей до співпраці та участі в проводимих нами екологічних акціях! Цьогоріч є можливість забезпечити їм проїзд до місць ліквідації смітників у високогір'ях Українських Карпат.

Мабуть і місцевим органам влади та лісовому господарству, які зобов'язані доглядати за такими місцями, необхідно більше уваги приділяти таким популярним місцям і слідкувати за дотриманням там чистоти. Адже таких активістів як Василь не вистачить щоб прибирати сміття за всіми любителями вживання алкогольних напоїв із шашликами на природі. І якщо вже встановлюються ящики для збирання смітття, то не варто залишати їх до моменту їх повного перегнивання.

 
 
 
Карта сайту © 2007 - 2018 Фундація "Карпатські стежки".
Будь-яке використання інформації чи фото з даного сайту
без згоди Фундації заборонене
Створення сайту:
LesHOST