Українська Українська English English
Гість [вхід] [реєстрація]  
Карпатські стежки
Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація "Карпатські стежки"
Новини
Хто ми
Наші орієнтири
Наші партнери
Маршрути
Знакування
Притулки
Безпека туристів
Екологія
Мапи
Гостинні садиби
Корисні посилання
Фотогалерея
 
Назад Назад
Перше проходження Східно-Карпатського туристичного шляху
Дата публікації: 12.08.2012
Кількість переглядів: 9467

Вітаємо Антона Прохорова та Віктора Хом'яка з Києва з першопроходженням всього знакованого нами на даний час маршруту. Інформацію про це можна прочитати тут. Якщо хтось може заперечити дану інформацію чи надати дані, що саме він є першопроходцем, просимо сповістити нам про це! 

Слід зауважити, що окрім Східно-Карпатського туристичного шляху існує ще Закарпатський туристичний шлях, протяжність маркованого відрізку якого в даний час є більшою (~315 км). Обидва шляхи на даний час ще не закінчені і роботи по їх ознакуванню будуть продовжені. В перспективі ми плануємо об'єднати дані шляхи, але в даний час ще йде пошук варіантів з'єднання.

Від самого початку ідея створення 1-2 брендових шляхів полягала в тому, щоб як молоді так і старші люди мали бажання випробувати себе на них, і замість того щоб проводити час в барах чи за комп'ютером, мандрувала Карпатами і вчилася берегти їх та нашу чарівну природу. Адже того, що розказують, часто не вистачає і поки це не побачиш вживу, то не маєш можливості оцінити і намагатися зберегти! 

Час показує, що всілякі заборони та обмеження насправді викликають зворотну реакцію і для того щоб контролювати будь-які процеси, необхідно бути впереді них. Тому запрошуємо всіх бажаючих здійснювати мандрівки підготовленими нами маршрутами і сповіщати нас про проблемні місця на них. 

Ми не ставимо за мету зробити багато таких шляхів, тому що розуміємо, що легше зробити такий шлях аніж його утримувати. Надіємось що ті, хто насправді зрозуміє значення таких шляхів для приближення нас до цивілізованого розвитку, захоче в недалекому майбутньому зорганізуватись в організацю, подібну до GMC з метою збереження їх та природи Українських Карпат.

Любителям т.зв."дикого" відпочинку варто пам'ятати, що слово "дикий" має ще й зворотнє значення і саме такий неконтрольований відпочинок приносить значно більше шкоди природі, аніж регульований!

Чекаємо від вас конкретних пропозицій і надіємось на співпрацю!  

 
 
 
Карта сайту © 2007 - 2018 Фундація "Карпатські стежки".
Будь-яке використання інформації чи фото з даного сайту
без згоди Фундації заборонене
Створення сайту:
LesHOST