Українська Українська English English
Гість [вхід] [реєстрація]  
Карпатські стежки
Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація "Карпатські стежки"
Новини
Хто ми
Наші орієнтири
Наші партнери
Маршрути
Знакування
Притулки
Безпека туристів
Екологія
Мапи
Гостинні садиби
Корисні посилання
Фотогалерея
 
Назад Назад
Оновлено карту Ґорґани- Полонина Красна – Свидовець
Дата публікації: 29.08.2011
Кількість переглядів: 12691

Цього року перевидано карту випуску 2009 року "Ґорґани- Полонина Красна – Свидовець".

Окрім зміни назви на "Свидовець - Полонина Красна – Ґорґани", також внесено багато змін в її основу.

Протягом 2010 року, з метою оновлення мапи, було здійснено 9 виїздів в гірські терени Закарпаття та 12 виїздів - Прикарпаття, де досліджено і подано на карту близько 560 км нових стежок та доріг, що в загальному склало близько 55 робочих днів в гірській місцевості від ранку до пізнього вечора (більш як 2 календарних місяці роботи).

Якщо в 2009 році основа старих військових карт випуску 80 років була оновлена дослідженими треками на 540 км, то карта 2011 року має їх вже 1100 км., тобто в два рази більше. Таку діяльність на теренах Українських Карпат не проводить жодне українське картографічне видавництво – як правило вони обходяться приїздом в державні структури і просять їх внести зміни. Якщо уважно глянути на видані ними карти, то зміни носять переважно "косметичний характер".

Саме від цього залежить і ціна карт – чим менше вкладання часу та коштів, тим менша відпускна ціна на них. Тому мандрівник має право вибору який товар йому купувати.

Але погоджуємось з тим, що і наші карти не є повністю оновленими. Є райони, де ще не було можливості нам побувати з детальним дослідженням терену через брак часу та коштів, але поступово ми це зробимо.

Дана діяльність також залежить від продажу карт – чим більше їх продається, тим більше отримується коштів і з’являється можливість для виїзду в терени. Насправді більшу частину прибутку з продажу карти отримують продавці, а не її виробники, тому отримані кошти не дають можливості займатись розповсюдженням наших карт на теренах всієї України – кошти не покриють витрат доставки. Тому розповсюдженням через Інтернет наразі виглядає найбільш можливим.

Така ж робота буде проводитись і над картою Східних Бескидів, основу якої можна порівняти з основою карти "Ґорґани- Полонина Красна – Свидовець" видання 2009 року. Але робота в терені продовжується і буде надалі проводитись, і кожна наша наступна карта буде кращою від попередньої! Тому купуйте і порівнюйте – якісне наповнення карт залежить також від Вас!

 

 
 
Карта сайту © 2007 - 2018 Фундація "Карпатські стежки".
Будь-яке використання інформації чи фото з даного сайту
без згоди Фундації заборонене
Створення сайту:
LesHOST