Українська Українська English English
Гість [вхід] [реєстрація]  
Карпатські стежки
Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація "Карпатські стежки"
Новини
Хто ми
Наші орієнтири
Наші партнери
Маршрути
Знакування
Притулки
Безпека туристів
Екологія
Мапи
Гостинні садиби
Корисні посилання
Фотогалерея
 
Назад Назад
Марковано нові маршрути на Закарпатті
Дата публікації: 01.09.2011
Кількість переглядів: 14735

В серпні знаковано нові маршрути в Східних Бескидах та ще два в районі Свидовця. Маркування здійснено за підтримки Чесько-Польського форуму Міністерства закордонних справ Чеської республіки.

Бескидські маршрути дають можливість скоротити шлях туристам при їх мандрівці на г.Пікуй та в зворотньому напрямку або здійснити одноденну мандрівку з Ужка до найближчих вершин - Дрогобицького Каменя та Старостини.

Змінено перебіг маршруту з Ужка на Кінчик, який помилково показаний на новій карті, і тепер він заходить в Гусний і попри стару церкву підіймається під Дрогобицький Камінь. Його довжина становить 7,5 км.

Інший маршрут від перевалу Хрести сходить на перевал, який ділить Воловецький та Великоберезнянські райони, звідки можна також добратись до Ужка (8 км) чи Тихого (7,5 км). В перспективі планується його домаркувати до с.Люта.

Також домарковано основну вітку шляху до г.Пікуй. Оновлена схема маршрутів в районі Гусного.

схема маршрутів в районі Гусного

 

 Від Близниці тепер можна перейти знакованими маршрутами до Квасів (біло-червона марка) та Рахова (біло-синя марка). Останній маршрут проходить через г.Стара, притулок Перелісок, траверсує г.Терентин та старою кам'яною дорогою сходить до Рахова. Але будьте уважні на спуску і слідкуйте за маркуванням - марковані зрізки дороги дозволять суттєво скоротити час переходу до Рахова.

Відповідно оновлено і велику схему маршрутів

 

 

 

 
 
Карта сайту © 2007 - 2018 Фундація "Карпатські стежки".
Будь-яке використання інформації чи фото з даного сайту
без згоди Фундації заборонене
Створення сайту:
LesHOST