Українська Українська English English
Гість [вхід] [реєстрація]  
Карпатські стежки
Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація "Карпатські стежки"
Новини
Хто ми
Наші орієнтири
Наші партнери
Маршрути
Знакування
Притулки
Безпека туристів
Екологія
Мапи
Гостинні садиби
Корисні посилання
Фотогалерея
 
Назад Назад
ПАМ’ЯТКА працівнику державної лісової охорони щодо документального оформлення дій лісопорушників
Дата публікації: 17.12.2010
Кількість переглядів: 14637

 Брошюра видана представництвом Світового Банку в Україні в рамках програми ENPI-FLEG («Удосконалення систем правозастосування й управління в лісовому секторі у країнах-учасницях Європейської політики добросусідства та Росії»).

Пам’ятка розроблена відповідно до вимог чинного адміністративного та лісового законодавства України, має роз’яснювально-рекомендаційний характер та розрахована на нижню й середню ланку державної лісової охорони. У виданні роз’яснюються окремі проблемні питання чинного законодавства, які виникають під час виявлення, доказування та документальногооформлення незаконних рубок та інших лісопорушень. Пам’ятка також містить практичні поради щодо ефективної реалізації окремих повноважень лісової охорони, в ній окреслюються юридичні аспекти типових дій лісової охорони в різних ситуаціях під час документального оформлення лісопорушень. Враховуючи те, що більшість контактів лісової охорони з порушниками відбувається безпосередньо в лісових масивах, автор наголошує на практиці застосування лісівниками заходів особистої безпеки під час виконання службових обов’язків, роз’яснює правові аспекти дій в екстремальних ситуаціях.

 Видання рекомендовано Державним комітетом лісового господарства України для використання в роботі працівниками державної лісової охорони.

Ознайомитись з текстом видання та скопіювати його для використання у практичній роботі ви можете тут

 

 
 
Карта сайту © 2007 - 2018 Фундація "Карпатські стежки".
Будь-яке використання інформації чи фото з даного сайту
без згоди Фундації заборонене
Створення сайту:
LesHOST