Українська Українська English English
Гість [вхід] [реєстрація]  
Карпатські стежки
Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація "Карпатські стежки"
Новини
Хто ми
Наші орієнтири
Наші партнери
Маршрути
Знакування
Притулки
Безпека туристів
Екологія
Мапи
Гостинні садиби
Корисні посилання
Фотогалерея
 
Назад Назад
«Ґорґанські екостежки» 2011
Дата публікації: 28.01.2011
Кількість переглядів: 13836

Два оновлених притулки та 40 км промаркованих стежок чекатимуть цьогоріч на карпатських мандрівників. Протягом цього року фундація «Карпатські стежки» спільно з представництвом Корпусу Миру в Україні (Джеймс та Роберта Елізер, США) працюватимуть над проектом «Ґорґанські екостежки». В рамках проекту волонтери фундації облаштують 40 км екостежок на просторах гір Кінь Ґрофецький та Ґрофа (район села Осмолода Рожнятівського району). 

Для відпочинку туристів добровольці планують відремонтувати два старих мисливських притулки, один з яких є осередком кедрового заказника «Яйківський», створеного у 1935 році митрополитом Андреєм Шептицьким, а другий – при ландшафтному заказнику «Ґрофа», який у 1936-40 роках існував у вигляді Українського парку природи.

Екологічні стежки є запорукою сталого розвитку Карпат. Нескладний рельєф маршрутів буде зручним для сімейних прогулянок, а сам проект пропагуватиме здоровий спосіб життя. Стежки будуть промарковані та обладнані навчальними матеріалами про флору та фауну Ґорґанського масиву.

Координатором даного проекту від фундації виступатиме Юрко Гудима.

 
 
Карта сайту © 2007 - 2018 Фундація "Карпатські стежки".
Будь-яке використання інформації чи фото з даного сайту
без згоди Фундації заборонене
Створення сайту:
LesHOST