Українська Українська English English
Гість [вхід] [реєстрація]  
Карпатські стежки
Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація "Карпатські стежки"
Новини
Хто ми
Наші орієнтири
Маршрути
Знакування
Притулки
Безпека туристів
Екологія
Мапи
Корисні посилання
Фотогалерея
 
Назад Назад
Оновлення сайту фундації
Дата публікації: 29.12.2009
Кількість переглядів: 19950

Ви бачите перед собою оновлений сайт нашої організації і він є сайтом власне фундації "Карпатські стежки" та її членів. інші дописувачі можуть розміщувати в ньому інформацію тільки за умови участі в ній. Що треба для цього, можна прочитати в Статуті, який є розміщений на цьому сайті.

Власне сайт є результатом роботи кількох активістів, які не шкодували власного часу щоб подати дану інформацію для вас. Програмуванням сайту займались зовсім нам не знайомі доброчинці Андрій Леськів та Андрій Дубовий, за що їм велика подяка. Розробка дизайну за Оксаною Микицей, а налаштування робив Юра Мартинов. Інформаційні матеріали збирав Василь Гутиряк, а редагуванням займались Юля Мартинова та Оленка Гринчишин.Частина матеріалів переносилась зі старого сайту, який в свій час створив Юрко Гудима.

Особлива подяка за сайт Віталію Горєлову, без посередництва якого його б точно не було, та Назару Барабашу, який люб'язно надав хостинг.

Сайт поки що є одномовним, хоча планується це змінити. Також поки що немає форуму через:

1. Його відсутність

2. Немає де розмістити.

3. Немає кому цим зайнятись.

Якщо хтось хоче все це реалізувати, прохання зголошуватись до Василя Гутиряка чи Юри Мартинова. Висловлювання щодо форуму типу - то можна взяти там-то і зробити так-то не беруться до уваги. Необхідно це зробити повністю.

В лівій частині сайту розміщена інформація. Нижній рядок - приватні сторінки членів організації, на яких вони можуть розміщувати власну інформацію, яка може не співпадати з офіційною точкою зору більшості :). Права частина відведена для реклами.

Сайт і далі буде наповнюватись цікавими матеріалами та буде надаватись свіжа інформація щодо нашої діяльності.

Ми цінимо ваші відгуки та намагаємось реагувати на ваші побажання і це поки що можна робити на сайті www. karpaty.com.ua, писати на мейла чи телефонувати за контактними телефонами.

 

 
 
 
Карта сайту © 2007 - 2018 Фундація "Карпатські стежки".
Будь-яке використання інформації чи фото з даного сайту
без згоди Фундації заборонене
Створення сайту:
LesHOST