Українська Українська English English
Гість [вхід] [реєстрація]  
Карпатські стежки
Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація "Карпатські стежки"
Новини
Хто ми
Наші орієнтири
Маршрути
Знакування
Притулки
Безпека туристів
Екологія
Мапи
Корисні посилання
Фотогалерея
 
Назад Назад
Нова карта Чорногора - Мармароси
Дата публікації: 14.06.2013
Кількість переглядів: 16029

Пропонуємо Вашій увазі довгоочікувану карту, яка об'єднала два дуже популярні райони - Чорногору та Мармароси. Карта є спільним продуктом чеського видавництва "Aurius" та групи ентузіастів фундації "Карпатські стежки" і є продовженням лінійки карт найбільш популярних районів Українських Карпат. Розмір карти 984 х 676 мм

Дослідження даної території проводилось від осені 2011 року до весни 2013 року і, окрім основних масивів, було також перевірено переважну більшість хребтів та відрогів і основні долини. Менше уваги приділялось автентичності назв і були використані ті, що вже давно сформувались, і доступні у вільних джерелах. Для поціновувачів давніх назв пропонуємо таку польську карту.

В карті подано порядок отримання дозволу на перебування в межах прикордонної смуги України та Румунії, та дозволу на прохід по українсько-румунському кордоні, включаючи контактні телефони та електронні адреси прикордонних загонів та застав.

Розміщена коротка інформація про природно-заповідні території Карпат - Карпатський та Верховинський національні природні парки та Карпатський біосферний заповідник, та контактна інформація на гірські рятувальні служби і карта лавинонебезпечних схилів.

На карту нанесені всі знаковані пішохідні маршрути, але не показувались маршрути з поганим та давнім знакуванням, яке вже не відповідає вимогам. Через невизначеність з фінансуванням, не показані також плановані до знакування маршрути в Мармароському масиві та на Верховинщині, хоча їх майбутній перебіг вже відомий.

В зв'язку з тим, що багато українських сайтів неправомірно використовують скани випущених нами карт і нерідко для отримання власної вигоди, закріплено спільне авторське право двох основних ініціаторів та розробників даного туристичного видання. Інформуємо, що один з авторів є офіційним представником чеського видавництва "Aurius" в Україні і всі питання розміщення та розповсюдження карт даного видавництва необхідно погоджувати! 

Наголошуємо - сканування будь-яких карт для розміщення в інтернет-мережі та продажу з навігаторами без згоди власників авторських прав заборонене Законодавством України. Пам'ятайте, що підтримуючи дармове використання карт, Ви сповільнюєте їх оновлення і гальмуєте створення продукту нової якості! 

P.S. В даний час ведуться роботи по створенню оновленого сайту нашої організації і там планується передбачити можливість отримання електронних версій карт за невелику плату, яка направлятиметься на здійснення статутної діяльності організації - оновлення знакування, прочистку маршрутів і т.п.

 
 
 
Карта сайту © 2007 - 2018 Фундація "Карпатські стежки".
Будь-яке використання інформації чи фото з даного сайту
без згоди Фундації заборонене
Створення сайту:
LesHOST