Українська Українська English English
Гість [вхід] [реєстрація]  
Карпатські стежки
Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація "Карпатські стежки"
Новини
Хто ми
Наші орієнтири
Маршрути
Знакування
Притулки
Безпека туристів
Екологія
Мапи
Корисні посилання
Фотогалерея
 
Назад Назад
Українські туристичні стежки офіційно вступили до Євросоюзу
Дата публікації: 22.04.2013
Кількість переглядів: 16001

17 квітня, відбулось символічне з’єднання Закарпатського туристичного шляху із Словацькими пішохідними шляхами. 340 кілометрів мальовничого шляху горами, полонинами й долинами веде нас від українсько-словацького кордону майже до кордону з Румунією.

Посли країн Вишеградської четвірки заклали поблизу кордону символічний вказівник. Він з’єднав пішохідні стежки Словаччини й України. Даний проект підтримує Міністерство закордонних справ Чеської Республіки в рамках міжнародної співпраці розвитку, завдяки чому мережа промаркованих туристичних шляхів у Закарпатті буде включена до туристичних шляхів у Словаччині, а після схвалення Європейською асоціацією мандрівників та вступу до неї українського представника, цей шлях стане частиною однієї із трансєвропейських туристичних магістралей. Більше про це можна прочитати та побачити тут і тут.

А наш спільний з чехами фоторепортаж про те, як до невеликого жовтого стовпчика приїждали посли сусідніх держав в супроводі машини ДАІ і великого закарпатського начальства,  можна подивитись тут. Але фактично цей стовпчик є сигналом про те, що в нас насправді серйозні наміри і це ми їм створюємо інформаційні приводи, а не вони нам :). 

Раніше ми вже писали, що нами подана заявка на вступ в цю найбільшу в Європі організацію мандрівників, і в січні місяці вона вже отримала схвальну підтримку. На теперішній зустрічі ми отримали запрошення від наших сусідів - Клубу Словацьких Туристів, відвідати урочисте зібрання, присвячене річниці заснування їхнього клубу, 2-3 липня цього року. На цьому зібранні буде також присутнє керівництво Європейської Асоціації Мандрівників і буде нагода більше поговорити про наші спільні дії, адже тема вступу України в європейські структури зараз є дуже популярною :).

Також продовжується робота над створенням загальнокарпатського українського туристичного товариства, яке в перспективі повинно замінити фундацію в даній європейській організації. Тому запрошуємо всіх, хто хоче попрацювати і водночас творити українську історію туризму, до нашої міжнародної дружної спільноти.


 
 
 
Карта сайту © 2007 - 2018 Фундація "Карпатські стежки".
Будь-яке використання інформації чи фото з даного сайту
без згоди Фундації заборонене
Створення сайту:
LesHOST