Українська Українська English English
Гість [вхід] [реєстрація]  
Карпатські стежки
Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація "Карпатські стежки"
Новини
Хто ми
Наші орієнтири
Наші партнери
Маршрути
Знакування
Притулки
Безпека туристів
Екологія
Мапи
Гостинні садиби
Корисні посилання
Фотогалерея
 
Назад Назад
Міні-проект Всесвітнього фонду природи (WWF)
Дата публікації: 05.04.2012
Кількість переглядів: 8821

Наша організація отримала грант на реалізацію міні-проекту "Сприяння сталому розвитку природоохоронних територій шляхом підвищення інформованості про них", який реалізовується в рамках Проекту «Збереження та стале використання природних ресурсів Українських Карпат», що реалізується у рамках Дунайсько-Карпатської Програми Всесвітнього фонду природи (WWF) за фінансування уряду Норвегії, як складова компоненту «Підвищення інституційних можливостей неурядових організацій та громад з метою забезпечення життєздатності заходів з охорони природи та місцевого розвитку в Карпатському національному природному парку (КНПП), Ужанському національному природному парку (УНПП)» та Природному заповіднику «Горгани».

Даним міні-проектом передбачено видання Атласу-путівника з детальною туристичною картою під назвою (робочою) "Яремчанщина туристична та заповідна", в якому будуть відображені туристичні привабливості Яремчанщини та сусідніх територій з акцентацією на необхідності врівноваженого (сталого) розвитку даних територій та врахування наявності на них об'єктів природно-заповідного фонду.

Дане видання, через наявність в ньому детальної туристичної карти мірилом 1:50000, буде достатньо вартісним, і Грант покриватиме тільки половину витрат, необхідних для цього. Видання матиме екологічне спрямування і надаватиме найбільш повну інформацію про природоохоронні установи даного регіону (Карпатський національний природний парк, Природний Заповідник "Горгани" та Карпатський біосферний заповідник) і можливості мандрівок ними.

Цільовою аудиторією видання є масові туристи, які відвідують найбільш популярний туристичний регіон з метою відпочинку, але які, в більшості своїй, є малосвідомими і мають недостатньо інформації про наявність на даних територіях місць з обмеженим доступом. 

Видання атласу-путівника планується до червня місяця. Презентація проекту відбудеться в понеділок, 9 квітня, о 11 год в приміщенні ПЗ "Горгани" в м.Надвірна. Запрошуються всі бажаючі.

 
 
 
Карта сайту © 2007 - 2018 Фундація "Карпатські стежки".
Будь-яке використання інформації чи фото з даного сайту
без згоди Фундації заборонене
Створення сайту:
LesHOST