Інформація щодо анонсованої акції

Проведення акції залежить від декількох факторів, а особливо від погодніх умов. Наразі різні погодні сайти надають різну інформацію про погоду, але поки що причин відміняти акцію ми не бачимо. Також була обіцяна допомога від лісового господарства, яка в даний час в стадії вирішення.

На даний момент інформацію щодо проведення акції з відновлення притулку для туристів під г.Висока було переглянто близько 400 раз. Натомість було отримано тільки 1 (одного) листа від бажаючого допомогти, який, зрештою, більше не відзивався. Але ті, хто раніше вже брав участь у доброчинних акціях в Українських Карпатах, вже підтвердили свою участь в даній акції і ми маємо можливість контактувати між собою.

Для всіх “дозріваючих” повідомляємо, що добирання в Осмолоду буде здійснюватись власними транспортними засобами або рейсовими бусами. Власний транспорт можна буде залишити в садибі “Арніка” і там отримаєте інформацію щодо подальших дій. Можливо будуть місця в автомобілях учасників, але про це необхідно домовлятись наперед, телефонуючи на номера, подані в Контактах.

Якщо прогнози суттєво не погіршаться до вечора четверга, то група підготовки виїжджатиме в Осмолоду в п’ятницю зранку