Марковано стежку під хребтом Аршиця

В рамках проекту «Розширення можливостей молоді в Західній Україні» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні в період 31 липня – 3 серпня проведено доочищення та маркування стежки під хребтом Аршиця – від озера Росохан до поляни Мшана (12 км). Стежка ознакована маркою жовтого кольору на білому фоні і пропонує додатковий варіант переходу для мандрівників від с.Осмолода до с.Мислівка. Особливо хочеться відзначити хорошу роботу працівників Мшанського лісництва ДП Осмолодське ЛГ, які доклали надзвичайних зусиль задля її відновлення. Планований перебіг стежки було раніше показано на карті Західні Ґорґани.

В цей самий період також поправлено маркування на маршруті с.Осмолода – Мшана – озеро Росохан – хребет Аршиця (біло-чорна марка) протяжністю 15 км та інших маршрутах в даній долині.

Не відновленими залишаються тільки декілька відрізків маршрутів – г.Висока – пер.Боревка (4 км, червона марка), пер.Боревка – Різарня (10 км, жовта марка), г. Ґрофа – ур.Кругле – г.Молода – пол.Солотвинка (14 км, червона та жовта марка) та маркування в долинах на даних маршрутах. Їх відновлення планується завершити в рамках проекту до кінця серпня.