Днями завершено реалізацію проекту ПІДТРИМКА РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ В УКРАЇНІ, фінансованого Міністерством Закордонних Справ Чеської Республіки в рамках розвитку закордонної співпраці. Проектом було передбачено планування та проведення маркування маршрутів у Чернівецькій області та поєднано шляхи Івано-Франківської та Чернівецької областей в спільну мережу. А також передача досвіду знакування активістам Чернівецької області та працівникам Черемоського та Верховинського національних природних парків.
Для реалізації цього задуму було вибрано дві найбільш популярні гірські території в Чернівецькій області, які дають можливість поєднати їх з популярними серед туристів територіями в Івано-Франківській області.
В першу чергу це були Гринявські гори, які були поєднані Східно-Карпатським туристичним шляхом з найвищим гірським масивом Чернівецької області (хребти Яровець та Томнатик). Тут було знаковано 129 км маршрутів, а протяжність Східно-Карпатського туристичного шляху в даний час вже становить біля 290 км.
Іншим районом став легкодоступний та цікавий для менш досвідчених туристів район Вижниці-Берегомета, де було ознаковано 52 км маршрутів. В майбутньому планується поєднати даний район одним шляхом з Сокільським хребтом та іншими цікавими гірськими масивами Гуцульщини.
Перебіг згаданих маршрутів було описано раніше, а тепер на даних маршрутах вже були встановлені інформаційні знаки. Вказівники та стояки для них встановлювались трьома групами – групою активістів з м.Чернівці та двох груп “Карпатських стежок”. Всього було забетоновано 10 стояків, встановлено 9 інформаційних табличок та 58 вказівників.
Фотозвіт з маркування маршрутів можна оглянути тут, Також інформаційні знаки району Вижниця-Берегомет , району Перкалаба-Шепіт та району Пробійнівка-Перкалаба
Щиро дякуємо Посольству Чеської Республіки в Україні за надану фінансову допомогу та бажаємо всім вдалих і приємних мандрівок!