Додаткове встановлення вказівників в Осмолоді та Гуті

В липні-серпні 2020 року були додатково встановлені вказівники на маршрутах в районах сіл Гута та Осмолода.
село Гута
1. Встановили вказівники на жовтому маршруті з Чортки, які не вдалось встановити єгерській службі Синьогори через довготривалі узгодження (фото тут – 2 останніх).
2. Зробили нормальне маркування обхідного маршруту резиденції (синя марка), яке раніше було зроблено двома полосками замість трьох і його початок у верхів’ї було проблемно знайти.
Більшість маршрутів в напрямку хребта Сивулі пошкодила повінь та завали, тому враховуйте це при плануванні часу переходу! На даний час найменш пошкодженим є маршрут на Ігровище (чорна марка). На інших маршрутах прийдеться долати броди або йти потоками.
7 липня у на своїй сторінці у ФБ я написав пост про необхідність встановлення втрачених вказівників на вершині гори Мала Попадя. Вказівники я передав в Осмолоду.
21 серпня отримав мейла від Олега Чернова з фотозвітом про їх встановлення (фото тут). Дякуємо групі з міста Миколаїв (обласний) за допомогу!
Також зникли вказівники (разом із стендом) на 1 кілометрі від Осмолоди – в районі повороту Східно-Карпатського туристичного шляху на г.Висока. Мною були виготовлені нові вказівники, а за ініціативи Василя Фіцака вони були змонтовані на новому місці (фото тут – 3 останніх).