Новий сайт проєкту Стежки та Мапи

27 квітня 2001 року була офіційно заснована Івано-Франківська регіональна фундація “Карпатські стежки” і сьогодні 20 років від цієї події. Я не буду підсумовувати що було зроблено за цей час, тому що все це ви можете побачити і прочитати на оновленому сайті — але тепер вже сайті проєкту Стежки та Мапи!

Сайт має 2 основних сторінки та 5 додаткових. Сторінка Стежки інформує про громадську діяльність, а сторінка Мапи відображає комерційну. Новий сайт вже не є сайтом фундації, але їй присвячено один з розділів під назвою “Історія фундації Карпатські стежки”, який розміщений на сторінці Стежки. На цю сторінку я переніс всю раніше подану інформацію зі старого сайту без особливих змін. Але зробив її більш структурованою за напрямками та датами.

Соцмережі стали більш цікавими для користувачів, аніж сайти, і можливо саме тому перестав працювати сайт новоствореного Товариства. Про це я дізнався завдяки листу з Польщі – Czy Fundacja “Karpatske Stezhky” i gromadska organizacja “Karpatske Stezhky” nadal działają? Wiem że to trudny czas. Strony internetowe organizacji znikły jakiś czas temu, na stronach fundacji nic się nie dzieje. Якщо не працюють сайти, а сторінки громадських організацій в соцмережах не показують діяльність, то в європейців виникають слушні запитання…

На сайті зберігся старий архів новин, але на основній сторінці Стежки також подана інформація про нашу нову діяльність від 2018 року. За подібним принципом створені 2 фотогалереї: архівна відноситься до діяльності фундації в період 2001-2016 років, нова фотогалерея відображає нашу теперішню громадську діяльність.

РОЗДУМИ – розділ з інформацією про думи, які не дають нормально спати :).

Оновив картосхеми знакованих шляхів, але вони подані тут тільки для показу їх кількості в масштабі Українських Карпат. Детальний їх перебіг можна побачити, купуючи карти, інформація про які подана на сторінці Мапи.

Звертаю вашу увагу, що на обидвох сторінках є розділи, при відкритті яких відкривається каталог виданих нами мап.

Відкриваючи конкретну карту на сторінці Мапи, є можливість:

  1. Замовити її та інші карти з переліку, заповнюючи Форму замовлення. Після відправки замовлення інформація надійде мені на мейла і я відпишу або зателефоную, якщо замовник не вкаже мейла для відповіді. Не буду телефонувати на закордонні номери та не здійснюється надсилання мап за кордон через дорожнечу даних послуг. Також поки що немає можливості оплачувати за карти безпосередньо через сайт.
  2. Написати зауваження чи уточнення по даній карті, а також вказати на виявлені помилки. Це потрібно зробити в окремому вікні, яке буде з’являтись на екрані. Ми намагаємось зробити наші карти кращими, тому будемо віддячувати оновленими картами тим, хто буде подавати таку інформацію!

Карти також появляються, якщо відкривати розділ “Проблеми знакованих маршрутів” на сторінці Стежки. В цьому випадку є можливість написати про виявлену проблему на знакованих маршрутах в межах даної карти — недостатність маркування, пошкоджені вказівники, завали тощо. Тут можемо спробувати разом створити площадку, на якій можна було б їх вирішувати.

Після натискання кнопки ВІДПРАВИТИ інформація про конкретну проблему буде надходити мені на мейла або телефоном і я переноситиму її на дану сторінку у вигляді новини з датою, та від кого вона надійшла. Подібні новини будуть сортуватись по даті поступлення і можна буде оцінити масштаб проблем на конкретній території в межах виданої карти.

Під новинами буде можливість залишати коментарі. Але прошу писати там тільки конкретні пропозиції щодо вирішення даної проблеми — хто це має можливість зробити і яким чином буде фінансуватись дана робота.

За станом здоров’я вже не можу дозволити собі бути організатором, але можу спробувати бути модератором та консультантом, так як маю найбільший досвід в цьому напрямку. Як ця площадка може працювати і чому саме на цьому сайті напишу окремо.

Запрошуємо оглянути сайт і очікуємо на відгуки.

P.S. Дякуємо web-програмісту Василю Максимцю за те що допоміг створити оновлений сайт та врахував усі наші побажання!