Замінено вказівники в районі пол.Середня та г.Висока

Продовжуємо заміну вказівників в рамках спільної діяльності з Турбат.

В неділю, 3 лютого, було здійснено вихід на пол.Середня. Долиною потоку Кузьминець вдалось проїхати позашляховиком 2,6 км, а далі дорогою з мокрим снігом та маркованою стежкою за 4 год дійшли до пол.Середня (8.20-12.30). Йшли вдвох в снігоступах і нога провалювалась в сніг не більше як на черевик. Тільки перед стрімким завершальним підйомом було трохи глибше. На пол.Середня температура також була плюсова і нормально проходилось. Після завершення заміни вказівників та перекусу повернення до машини о 16.45.

Також в Осмолоді на автобусній зупинці було встановлено стенд з інформацією про необхідність реєстрації в гірській рятувальні службі з вказанням номеру телефону.

У вихідні 16-17 лютого було замінено вказівники під г.Висока та встановлено нові 2 вказівники біля хати на хр.Матагів. Під г.Висока замінено 2 вказівники, а третій не вдалось – табличка вирішила “покататись” на схилі в сторону Різарні і її не вдалось знайти навіть в найнижчому котлі :(. Зробимо нову і тоді вже замінимо.

Для завершення заміни всіх вказівників нам залишилась одна локація – район вершин Попадя та Мала Попадя. Будемо далі вибирати сонячну погоду і вирушати на заміну – варто поєднувати приємне з корисним! 🙂

Василь Гутиряк

Обговорення на сторінці FB Vasyl Hutyriak