Відбулась акція з прибирання сміття на гірському масиві Боржава.

17-18 серпня 2013 року відбулась акція з прибирання сміття на закарпатському гірському масиві Боржава. Акція стала можливою за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні в рамках проекту «Розширення можливостей молоді в Західній Україні» та завдяки благодійним пожертвам волонтерів громадської організації.

В акції орієнтовно прийняло участь 58 чоловік з різних міст України, щоб спільною працею та дієвим прикладом прибрати доволі засмічені після ягідного сезону схили та силою наглядного переконання популярно довести до місцевого населення та туристів, що смітити – це соромно, це низько, це не культурно.

Завдяки чималій чисельності волонтерів прибирання здійснювалось одразу у кількох місцях – з боку Воловця в бік схилів Томнатика, Плаю та Великого Верху пересувалась  львівська та мукачівська групи, а з боку Пилипця та водоспаду Шипіт піднялись групи з Івано-Франківська, Снятина, Калуша та волонтери з Надвірної, Делятина, Синельникова та Волині.

Сумарно було зібрано близько 95-100 штук  стодвадцятилітрових мішків пластикових відходів, які були звезені у долину до сміттєзвалищ  двома машинами – у Воловець та Міжгір’я. В акції також взяли участь 4 учасники на позашляховиках, які забезпечували волонтерів харчуванням та чистили схили г. Маґура-Жиде.

Висловлюємо подяку всім учасникам акції, а також голові селищної ради Воловця Панасовичу Василю Васильовичу за допомогу в організації акції.

Світлини з акції можна переглянути тут.  Інформація про акцію на сайті Закарпаття онлайн.

Відео від Телекомпанії М-студіо з м.Мукачево.

Юрко Гудима, Василь Фіцак