Акція із завершення ремонту будиночка під г.Висока

24-26 серпня 2013 року не вдалось організувати акцію із завершення ремонту будиночка під г.Висока та облаштування  джерела питної води біля неї. Причинами відсутності активності були мабуть недавно проведена акція на Боржаві та довгі вихідні, які звичайні мандрівники, як правило, використовують для відпочинку. Вихід на хребет до хатинки вимагає певних зусиль і тому була надія, що вдасться це зробити невеликими силами близьких та досвідчених однодумців, але збіг певних обставин не дав можливості це зробити.

Вдалось винести до хатинки нове вікно з рамою та розпочати облаштування джерельця. Після підрахунків необхідних матеріалів, до села Осмолода було також доставлено цемент, пісок, цвяхи та інші необхідні матеріали.

Останні вихідні серпня  – це фактично остання можливість зробити це в рамках проекту «Розширення можливостей молоді в Західній Україні» за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, коли буде можливість повернути витрачені кошти на матеріали, поїздку та забезпечити продуктами учасників акції.

Вихід планується 31 серпня від с.Осмолода орієнтовно по прибуттю першого автобуса з Калуша о 10.30-11.00 і потрібно мінімум 10 волонтерів для винесення всіх матеріалів до будиночка. Підйом до хатинки займає зазвичай близько 3 годин.

Бажаючим допомогти просимо звертатись на мейла  або телефонами до організаторів акції Василя Фіцака чи Василя Гутиряка, які є в контактах