Встановлено вказівники на нових маркованих маршрутах

В продовження проекту «Підтримка розвитку туристичної інфраструктури в Українських Карпатах» – закінчення знакування Закарпатського туристичного шляху», фінансованого Посольством Чеської Республіки в Україні, 18-21 листопада 2013 року продовжено роботи із завершення знакувальних робіт в Рахівському районі Закарпатської області.

За даний період домарковано всі маршрути, встановлено ще 6 стояків в долинах річок поблизу села Луги, змонтовано вказівники на раніше встановлених стояках та винесено і поставлено 5 дашків на стояки на маршруті с.Ділове – г.Піп Іван Мармароський.

Незважаючи на те, що необхідно додатково винести та поставити ще 13 дашків, змонтовані вказівники вже дають можливість мандрівникам безпечно здійснювати свої подорожі в цьому районі.

Всі роботи по проекту проводила група активістів фундації – Василь Фіцак, Оленка Гринчишин, Василь Лецин, Олександр Перепелюк, Олександр Гулик та Василь Гутиряк за підтримки місцевого населення, ДП Рахівське ЛДГ та прикордонних загонів “Богдан” і “Ділове” за що їм велике спасибі.

Світлини проведених робіт розміщені тут.

Винесення та встановлення інших дашків на стояки з вказівниками буде здійснюватись по їх готовності і планується до кінця поточного року.