Завершено знакування маршрутів в Рахівському районі Закарпаття

Через затримку з виготовленням дашків, завершення робіт із знакування маршрутів знову наблизилось до Нового року. Але цьогоріч це було зроблено таки тижнем раніше – 21-22 грудня встановлено ще 13 дашків на маршрутах біля сіл Луги та Богдан Рахівського району Закарпатської області.

Всі роботи із знакування маршрутів проводились в рамках проекту «Підтримка розвитку туристичної інфраструктури в Українських Карпатах» – закінчення знакування Закарпатського туристичного шляху», фінансованого Посольством Чеської Республіки в Україні.

Знаковані маршрути відображені на детальних картах Мармароси і Чорногора, а також відображені на картосхемі .

Після завершення даних робіт загальна протяжність Закарпатського Туристичного Шляху від кордону біля села Малий Березний, що на кордоні зі Словаччиною, до прикордонного села Ділове в Рахівському районі становить близько 400 км. Окрім знакування головної магістралі, в рамках проекту від 2007 року українськими та чеськими волонтерами додатково знаковано ще близько 700 км інших пішохідних маршрутів і тепер загальна протяжність всіх маршрутів становить близько 1100 км.

Бажаємо всім мандрівникам вдалих та безпечних подорожей в Новому році!