Карта Національний природний парк “Синевир”. Село Колочава

Видання карти Національний природний парк “Синевир”. Село Колочава є новим етапом в моїй діяльності як автора.

Всі попередні видання видавались в основному для мандрівників, які хочуть подорожувати з наплечником як на більші відстані, так і робити радіальні виходи з конкретних місцевостей. Тому мапи не привязувались до конкретного невеликого району чи місцевості, а охоплювались великі гірські масиви.

Але дана місцевість має свою велику і знамениту історію і тому було б неправильним це ігнорувати і не показати всі туристичні привабливості цієї території в одному виданні – особливо коли сходяться бажання трьох зацікавлених сторін :). Окрім мене, в даному виданні були зацікавлені Національний природний парк “Синевир” та туристичний оператор “АЖІО-тур” і сподіваюсь нам вдалось зробити якісний туристичний продукт, який буде цікавий для тих, хто захоче надовше зупинитись в цьому чудовому місці і познайомитись з ним краще.

Даною картою я хочу поєднати декілька речей, яких я не робив раніше, але на яких акцентують свою увагу європейські видавці:

 1. Охоплена територія одного національного парку — НПП Синевир”.

Це потрібно було зробити хоча б тому, що дотепер вона була показана фрагментами на 4 різних мапах.

2. Мапа розміщена тільки на одній сторінці — на зворотньому боці подається краєзнавча інформація, надана НПП “Синевир” та туристичним оператором “АЖІО-тур”.

Вона включає:

– коротку інформацію про НПП “Синевир” та природні цікавинки даної території: озеро Синевир та Дике озеро (Озірце), Музей лісу та сплаву, Реабілітаційні центри бурого ведмедя та хижих птахів, Лінію Арпада та болото Глуханя;

– Туристичну карту села Колочава;

– Карту-схему музейного комплексу “Старе село”;

– інформацію про музеї та визначні місця села Колочава.

3. На сторінці з мапою також подана інформація про туристичні маршрути та екологічні стежки, розроблені відділом рекреації НПП “Синевир”.

В даній мапі трохи змінено дизайн обкладинки і подані напрацювання та логотипи партнерів видання.

Окремо хочу акцентувати вашу увагу на тому, що розвитку туристичної привабливості села Колочава дуже велику увагу в свій час приділяли уряд Чеської Республіки та Посольство і Консульство Чеської Республіки в Києві та Львові. Саме за їх сприяння та фінансової допомоги були створені та ознаковані туристичні маршрути і знакували ці маршрути чеські волонтери спільно з нашими активістами! Добре що ця ініціатива не згасла та її підхопив і продовжує розвивати місцева громада та місцевий бізнес, лідером якого є “АЖІО-тур”.

Але тільки споживачі туристичного продукту можуть дати реальну оцінку тому, що зроблено, і що ще потрібно зробити. Тому запрошуємо всіх мандрівників відвідати дану територію з нашою картою і допомогти місцевій громаді стати ще кращими!

Карта видана тільки в паперовому варіанті (без ламінації)
Територія покриття тут

Василь Гутиряк