Завершено заміну вказівників в районі села Осмолода

30 квітня 2019 року завершили заміну вказівників в районі села Осмолода. Дана діяльність проводилась за власні кошти та фінансової допомоги Turbat. Зроблено мандрівниками про що повідомлялось раніше. Повторюсь, що заміна проводилась в зв’язку з тим, що попередні вказівники були встановлені на маркованих маршрутах ще в 2006-07 роках і більшість з них вигоріла чи вросла в дерево. Зараз вони виготовлені та змонтовані іншим методом.
Під час завершального виїзду були замінені вказівники на вершинах гір Мала Попадя та Попадя, а також в сідловинах під Паренками та М.Попадею (вказівник до води), та Попадею і Коретвиною. В останньому випадку прийшлось також неплановано замінити прогнивший стовп (дякуємо туристам в сідловині за ланцюгову пилу!) щоб він зміг витримати нові вказівники та екологічний стенд. На Малій Попаді також оновлено вигорівшу схему маршрутів.
Вказівники екостежок не замінювались – даними стежками зараз займається інша група ентузіастів і хочеться дати їм шанс повністю реалізувати себе в даному напрямку діяльності 

Фото замінених вказівників, в т.ч. завершального виїзду, тут 

Гірські рятувальники, які дислокуються в Осмолоді, отримали карти із зазначенням місць, в яких встановлені нові вказівники з нумерацією місця розміщення.

Від травня продовжуємо займатись дослідженнями для видання нових карт і сподіваємось наприкінці місяця порадувати всіх новинкою.