Про мапи, які перевидані восени 2018 року

На початку осені 2018 року були оновлені та перевидані 3 мапи – Чивчинські та Гринявські гори, Чорногора і Центральні Ґорґани.

На перших двох мапах змін небагато — додано декілька нових доріг та стежок, але на ґорґанській мапі подано більше змін завдяки зауваженням від Романа Чепіля, який готував дистанцію для цьогорічних Gorgany Race, за що йому велика подяка від нас!

Але серед цих змін є одна важлива, на якій хочу акцентувати вашу увагу — перехід маршрутом з пол.Валова до пол.Комарники під хребтом Чортка (чорна марка) є проблематичним! Від сідловини перед підйомом зробили велику вирубку та нову траверсну дорогу, яка розсікає цей маршрут навпіл і захід з цієї дороги на маршрут не є видимим! Сама дорога є тупиковою і якщо з її кінця падати вниз, то можна знову вийти на маркований маршрут, але в районі підходу до жовтої марки натрапляєте на зарослу молодняком вирубку і залишається тільки один варіант спуску — на іншу нову дорогу, яка вже була подана на попередніх виданнях. Але цей спуск є дуже стрімким і в мокру погоду небезпечним! Тому краще від згаданої сідловини відразу зійти вниз на траверсну дорогу, яка подана на попередніх виданнях, і далі йти нею.

Інформацією щодо карт, окрім мейла, можна ділитись також на ФБ Стежки та мапи.