Відновлено маркування на повороті до Манявського водоспаду під Чорткою

В минулі роки під Чорткою траверсом прокладено нову дорогу до пол. Малиновище і в черговий раз було знищено маркування маршруту з Гути через Манявський та Бухтівецький водоспади до села Пасічна (червона марка).
Через те, що його фактично щороку знищують на різних відрізках, його мабуть давно варто назвати “варварським” на честь місцевих лісозаготівельників, яким в першу чергу важливі їх пару кубіків лісу.
Але цього року вони пішли далі, і фактично зруйнували груженими вантажівками нову дорогу до меморіалу УПА (з долини річки Плоска), яку вони раніше позиціонували як туристичний маршрут на пол.Малиновище – аби не забували як колись гинули за вільну Україну!
Восени минулого року по цій дорозі ще можна було виїхати непідготовленим позашляховиком, але тепер нас “обломали” і прийшлось йти по зруйнованій дорозі 5+5 км щоб поставити 6 знаків для того, щоб туристи могли повернути в потрібному місці з дороги до Манявського водоспаду.
Це не стало проблемою для нашого фізичного здоров’я, але в котрий раз розчаровуєшся тим, наскільки наше населення живе тільки одним днем і як даремно витрачаються наші гроші, які для більшості продовжують залишатися державними!!!
Будуймо Україну і надалі патріотичними гаслами і меморіалами…
P.S. Додаю фото з маркування